ATROM Sp. z o.o. sp. k.


ATROM działa na polskim rynku już ponad dwadzieścia lat. Firma rozpoczęła swoją działalność od produkcji radiowych urządzeń sterujących syrenami dla Obrony Cywilnej Kraju. W późniejszym okresie rozszerzyła swoją działalność i obecnie specjalizuje się w produkcji urządzeń systemu satelitarnej rejestracji trasy pojazdów GPS, monitoringu i lokalizacji GPS pojazdów, pomiarze zużycia paliwa, rozliczaniu czasu pracy kierowców, zdalnym, odczycie danych z magistrali CAN BUS, komunikacji z kierowcą (AMB ATROM Mobilne Biuro) oraz wiele innych systemów ...

 

Naszym Klientom oferujemy wysoką jakość produktów i usług. Wyroby naszej firmy na przestrzeni lat osiągnęły opinię niezawodności, efektywności i trwałości. Posiadamy dobrze rozbudowaną sieć dystrybutorów. Nasze produkty docierają do Klientów na terenie całego kraju oraz krajów ościennych.

 

 

Twoja flota pod pełną kontrolą - to misja firmy Atrom

 

 

 

Oferujemy systemy kontroli GPS najwyższej jakości, specjalizujemy się w pomiarze zużycia paliwa wykorzystując do tego sondy paliwa oraz magistralę canbus. Monitorujemy pojazdy zawsze i wszędzie niezależnie od położenia pojazdów w terenie, w Polsce i zagranicą (Europa Zachodnia, Europa Wschodnia, Rosja, Turcja) - przybliżamy je na wyciągnięcie ręki. Z naszymi rozwiązaniami poczujesz satysfakcję pełnej kontroli.

 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer 

Aby zalogować się na konto demonstracyjne zadzwoń:

691-10-10-00

lub napisz:

sprzedaz@atrom.eu

 

 


 

 

Joomla template by ByJoomla.com
ByJoomla.com