GPS dzierżawa - AutoSATNET 3

 


Dzierżawa urządzeń GPS w ramach umów czasowych – to się opłaca!


Firmom, transportowym, logistycznym czy mniejszym przewoźnikom umożliwiamy nie tylko zakup urządzeń. Nasza oferta obejmuje również dzierżawę systemów umożliwiających monitorowanie pozycji kierowcy na 18, 24 i 36 miesięcy. W ramach usługi Klient bierze w posiadanie urządzenie i może korzystać z jego pełnej funkcjonalności, płacąc jedynie za montaż. Dane proponowanego przez nas Systemu przechowuje na serwerze ATROM.

 

Kontrola czasu pracy i jej rejestracja staną się dużo prostsze. Dzięki naszej ofercie firma nie musi kupować urządzeń GPS żeby były one objęte gwarancją – jest ona udzielana na cały czas trwania umowy z TECRA. Dostęp do danych wynikających z kontroli czasu pracy i pozycji kierowcy realizowany jest poprzez serwis www.AutoSATnet.eu. To niezwykle łatwe i proste narzędzie, idealne do codziennej pracy. Jego główną zaletą jest dostępność z każdego miejsca i urządzenia mobilnego - dzięki aplikacji AutoSATNET Mobile.


Dzierżawa systemu GPS to propozycja idealna zarówno dla małych, jak i średnich firm – nie muszą one inwestować wielkich kwot w zakup specjalistycznych urządzeń. Rozliczenie z umowy polega na systematycznej płatności abonamentu przez Klienta, co pozwala na racjonalne rozłożenie w czasie kosztów związanych z monitorowaniem floty pojazdów czy czasu pracy kierowców. Posiadanie przez system gwarancji przez okres trwania umowy zapewnia użytkownikowi pewność poprawnego działania urządzeń i ich naprawy w razie awarii.

 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer 

Aby zalogować się na konto demonstracyjne zadzwoń:

691-10-10-00

lub napisz:

sprzedaz@atrom.eu

 

 


 

 

Joomla template by ByJoomla.com
ByJoomla.com