Identyfikacja kierowcy

 

Innowacyjny system identyfikacji – pastylka Dallas

Dzięki temu nowoczesnemu rozwiązaniu bieżące monitorowanie GPS floty pojazdów jest jeszcze łatwiejsze! W jaki sposób przeprowadzana jest identyfikacja i kontrola czasu pracy? Każdy kierowca wyposażony zostaje w elektroniczny chip o unikalnym numerze własnym, którym w momencie wsiadania do pojazdu wpina się w przeznaczony do tego czytnik. Urządzenie zamontowane jest bezpośrednio w kabinie samochodu lub maszyny należącej do floty Klienta. Dzięki specjalnie przygotowanym algorytmom umożliwiającym kontrolę czasu pracy kierowcy, otrzymujemy zestawienia na podstawie których można rozliczać podwładnych z wykonanych zadań. Urządzenie umożliwia także monitoring zgodności postępowania pracownika z przepisami regulowanymi przez przepisy – w tym ustawę o ADR.

Czytnik RFID – jeszcze jeden sposób na identyfikację pracownika

Użycie dostępnego w naszej ofercie czytnika RFID pozwala na lokalizowanie pojazdu, a tym samym kontrolę pracy kierowcy, który aktualnie znajduję się w pojeździe. Monitorowanie floty odbywa się poprzez włożenie do czytnika karty pracowniczej RFID przypisanej do danej osoby. Istnieje też prostsze rozwiązanie – identyfikacja przez przyłożenie karty do czytnika, na zasadzie „odbicia”. Dzięki temu prostemu rozwiązaniu możliwa jest stała, codzienna kontrola czasu pracy niezależnie od dystansu, jaki dzieli samochód czy maszynę od siedziby firmy.

Sprawdzonym rozwiązaniem dla firm transportowych i przewozowych jest również monitoring GPS realizowany przez po podpięcie rejestratora lokalizacyjnego pod złącze can K-line lub czytnik pracownika. To proste, a zarazem skuteczne rozwiązanie, które umożliwia szybką lokalizację pojazdu, a także przebieg trasy czy sposób prowadzenia auta przez kierowcę.

 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer 

Aby zalogować się na konto demonstracyjne zadzwoń:

691-10-10-00

lub napisz:

sprzedaz@atrom.eu

 

 


 

 

Joomla template by ByJoomla.com
ByJoomla.com