AMB - ATROM MOBILNE BIURO, Komunikacja z kierowcą


Szukają Państwo skutecznego sposobu na sprawną i niezakłóconą komunikację z osobami obsługującymi firmową flotę pojazdów? Polecamy system AMB ATROM MOBILNE BIURO, dzięki któremu możliwe jest monitorowanie pozycji oraz bezpośrednia komunikacja z kierowcą pojazdu w formie tekstowej, za pomocą technologii GPRS lub SMS. Ofertę na urządzenia kierujemy do wszystkich właścicieli firm transportowych czy maszyn budowlanych, którzy chcą mieć pod stałą kontrolą czas pracy i sposób działania personelu.

Jakie są zalety przedstawionego przez TECRA rozwiązania? Przede wszystkim lepsza kontrola czasu pracy. System posiada różne statusy: jazda, odpoczynek, przerwa, załadunek itd. Rozwiązania AMB umożliwia nie tylko monitorowanie pozycji kierowcy, ale także przesyłanie zleceń bezpośrednio na Tablet zamontowany w kabinie pojazdu. Dodatkowo na Tablecie można zainstalować AutoMapę i urządzenie będzie spełniało funkcję typowej nawigacji, co znacznie ułatwi i usprawni pracę.

  • atrom mobilne biuro schemat atrom

Rys. Schemat ogólny Systemu AMB


Dodatkowym atutem jest fakt, że AMB można z łatwością podłączyć do skanera dokumentów lub pod komputer pojazdu przystawką CAN BUS. Dzięki temu komunikacja z kierowcą będzie łatwa ? monitoring może być przeprowadzony nawet podczas pracy bez narażenia go na rozproszenie uwagi czy niebezpieczeństwo.


atrom mobilne biuro 3

Rys. Ekran główny Systemu Atrom Mobilne Biuro

 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer 

Aby zalogować się na konto demonstracyjne zadzwoń:

691-10-10-00

lub napisz:

sprzedaz@atrom.eu

 

 


 

 

Joomla template by ByJoomla.com
ByJoomla.com