Zabezpieczenie korka wlewu paliwa

 


Czujnik zabezpieczający – skuteczne monitorowanie poziomu paliwa


Oprócz urządzeń umożliwiających monitorowanie czasu pracy kierowców czy lokalizację pojazdów należących do floty proponujemy systemy, dzięki którym będziesz miał pod kontrolą ilość benzyny pozostałej w baku samochodów i maszyn oraz szybkość jej zużycia. Urządzenia dostępne w ofercie firmy TECRA rejestruje dwa stany: otwarty oraz zamknięty.


Czujnik wykonany jest w technologii RFID (ang. Radio Frequency IDentification), który dzięki oparciu na nowoczesnych technologiach gwarantuje 100% bezpieczeństwa, niezawodności i bezawaryjności. Jego unikalna przemyślana konstrukcja umożliwia bardzo łatwy i pewny montaż, nienaruszający konstrukcji zbiornika w pojazdach różnego typu. Czujnik jest wykonany dla dwóch typowych średnic korka wlewu - ø 60 mm i ø 80 mm. Kontrolowanie poziomu paliwa przez czujnik zabezpieczający korek wlewu możliwe jest dzięki jego współpracy z rejestratorem GPS. Powstały w ten sposób system rejestruje zdarzenia otwarcia i zamknięcia korka wlewu benzyny czy oleju napędowego.


Rys.   Zabezpieczenie korka wlewu paliwa


Stworzone przez nas rozwiązania polecamy przede wszystkim właścicielom floty złożonej z pojazdów ciężarowych oraz maszyn budowlanych. Zabezpieczenie korka wlewu umożliwi bieżące, dokładne monitorowanie poziomu paliwa w zbiornikach, co pozwoli w lepszy, bardziej opłacalny sposób zaplanować przyszłe zadania. Warto też skorzystać z urządzeń umożliwiających kontrolę czasu pracy, w celu jeszcze lepszej organizacji działalności firmy.

 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer 

Aby zalogować się na konto demonstracyjne zadzwoń:

691-10-10-00

lub napisz:

sprzedaz@atrom.eu

 

 


 

 

Joomla template by ByJoomla.com
ByJoomla.com