Monitoring CCTV pojazdów


Monitoring CCTV

Poznaj wszystkie zalety, jakie da Twojej flocie pojazdów monitoring CCTV. Dzięki usłudze możliwa jest skrupulatna bieżąca kontrola, a także rejestracja pracy kierowcy, a tym samym szybkie i dokładne rozliczanie ich z wykonywanych zadań.

Monitoring zapewnia również nagrywanie obrazu video pojazdu lub jego elementu, np. zbiornika paliwa, wysięgnika HDS, licznika LPG, licznika paliwa, itp. Zarejestrowany obraz z kamery CCTV jest archiwizowany w rejestratorze GPS i może zostać przesłany transmisją GPRS na serwer GPS, dzięki czemu możliwa jest bieżąca kontrola czasu pracy i sposobu jej wykonywania przez personel. System Monitorowania GPS umożliwia odtworzenie historii nagrania video, np. wytankowania gazu LPG wylania paliwa ON/PB. Rozliczanie kierowców jest dużo łatwiejsze również dzięki opcji wyświetlania tych danych na mapie cyfrowej i zsynchronizowanie tych zdarzeń z położeniem GPS pojazdu.


 

Powyżej, w lewym dolnym rogu, możemy zobaczyć dwa zdjęcia cysterny LPG, powstałe podczas rejestracji pracy kierowcy z kamery zamontowanej na ciągniku. Drugie zdjęcie znajdujące się w prawym rogu przedstawia strefę wydawczą cysterny, miejsce zamontowania licznika gazu LPG. Obserwator może przeprowadzić na tej podstawie szczegółową kontrolę, między innymi zobaczyć czy podczas wylewu LPG nie doszło do nieprawidłowości.


Monitoring CCTV to wygodny sposób na sprawne rozliczanie kierowców ? niezależnie od odległości, ilości pojazdów znajdujących się we flocie czy branży, w jakiej działa firma. Do współpracy zachęcamy przede wszystkim przedsiębiorstwa transportowe, logistyczne, przewoźników czy dystrybutorów ? działających zarówno w Polsce, jak i za granicą.

 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer 

Aby zalogować się na konto demonstracyjne zadzwoń:

691-10-10-00

lub napisz:

sprzedaz@atrom.eu

 

 


 

 

Joomla template by ByJoomla.com
ByJoomla.com