Rozliczanie, monitoring czasu pracy kierowców

 

 

Monitorowanie czasu pracy kierowcy

Warto mieć świadomość, że rozliczanie czasu pracy kierowców może być przeprowadzane na podstawie zarejestrowanej trasy przez system umożliwiający monitoring GPS. To lokalizatory GPS 6800 TXD lub 6900 TXD pochodzące od firmy ATROM, które pozwolą nie tylko na dokładne śledzenie przebiegu i dynamiki pracy, ale także jej lepszą organizację i zwiększenie wydajności.

Poniżej znajduje się zrzut ekranu z systemu AutoSATnet przedstawiający różnorodne dane, takie jak: monitoring trasy, miejsca i godziny postojów. Pod mapą znajduje się także rozliczanie czasu pracy kierowców zapisane w postaci wykresu słupkowego. Różnymi kolorami zaznaczono odpowiednie etapy w trakcie trasy danego kierowcy, tj. kolor niebieski - postój-zatrzymanie, kolor zielony - okres jazdy ciągłej, kolor biały - postój z włączonym silnikiem.

Na podstawie tak dokładnej analizy, jaką daje nasz monitoring czasu pracy (AutoSATnet i AutoSAT) możemy sprawdzić o której godzinie dany pojazd rozpoczął jazdę i o której zakończył, ile samochód odbył pauz i czy nasz kierowca przestrzega godzin jazdy zgodnych z przepisami ITD. Dzięki tym informacjom możemy szybko dokonywać rozliczeń czy reagować na nieprawidłowości tak, aby nie narazić firmy na straty finansowe czy opóźnienia w dostawach.

 

Na podstawie tak dokładnej analizy z naszego systemu (AutoSATnet i AutoSAT) możemy sprawdzić o której godzinie nasz pojazd rozpoczął jazdę i o której zakończył, ile samochód odbył pauz i czy nasz kierowca przestrzega godzin pracy zgodnych z przepisami ITD.

 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer 

Aby zalogować się na konto demonstracyjne zadzwoń:

691-10-10-00

lub napisz:

sprzedaz@atrom.eu

 

 


 

 

Joomla template by ByJoomla.com
ByJoomla.com