Rejestrator GPS, Lokalizator GPS

 

 

Rejestrator GPS 6800 TXD

Urządzenie Rejestrator 6800 TXD firmy ATROM jest wykonane z wykorzystaniem najnowszych podzespołów elektronicznych renomowanych firm (Motorola, Philips, Atmel). Duża moc obliczeniowa procesora umożliwia oprócz podstawowych funkcji rejestracji trasy, temperatury, zużycia paliwa, identyfikacji kierowcy, wejść itd. także komunikację z PDA (Personal Digital Assistant), drukarką termiczną i innymi urządzeniami zgodnie z życzeniem klienta.

Karta katalogowa urządzenia Rejestrator GPS 6800 TXD

Lokalizator GPS daje się w prosty sposób konfigurować w różne tryby pracy. Do transmisji danych wykorzystana jest technologia GPRS, co nie wyklucza równoległej transmisji SMS. Urządzenie jest wyposażone we własne zasilanie akumulatorowe Li-ion umożliwiające pracę przez min. 24h bez innych źródeł zasilania. Wbudowane interfejsy umożliwiające podłączenie bezpośrednie licznika kilometrów i prędkości z tachografu, obrotów silnika itp. niwelują dodatkowe koszty związane z zakupem adapterów.

Solidna aluminiowa obudowa gwarantuje pracę urządzenia w warunkach ekstremalnie skrajnych.

Lokalizator GPS 6800 TXD posiada odbiornik GPS umożliwiający określenie pozycji pojazdu, prędkości i drogi w funkcji czasu. Rejestrator GPS 6800 TXD posiada interfejs sczytujący dane z tachografu, dzięki czemu możemy rejestrować równolegle prędkość i drogę zgodną ze wskazaniem tachografu (jest to szczególnie ważne przy rozliczeniu kierowcy, gdzie tachograf jest legalizowaną podstawą wskazań). Rejestrator GPS 6800 TXD jest przygotowany do podłączenia Sondy pomiaru paliwa poprzez interfejs szeregowy, co wyklucza manipulacje wskazaniami przez podłączanie dodatkowych rezystancji itp. Pomiaru paliwa można dokonywać na samochodach jedno i dwu zbiornikowych z dokładnością do kilku litrów. Identyfikacja kierowcy i pasażera jest możliwa dzięki dwóm niezależnym wejściom sczytującym identyfikatory typu pastylka Dallas. Wejście pomiaru temperatury umożliwia podłączenie czterech niezależnych termometrów. Ponadto rejestrowane są zdarzenia typu włącz/wyłącz poprzez cztery wejścia np. załączenie webasta, pompy, czas pracy HDS-a (Hydrauliczny Dźwig Siłowy) itp.

Decydując się na zakup urządzenia GPS 6800 TXD macie Państwo gwarancję, że wybieracie nowoczesne rozwojowe urządzenie, które można dostosować do potrzeb Państwa firmy. Konstrukcja urządzenia i oprogramowanie tworzone przez naszą firmę mogą sprostać każdym oczekiwaniom i nietypowym problemom.

 

Rejestrator GPS 6900 TXD

Lokalizator GPS 6900 TXD jest kontynuacją udanych rejestratorów 6800 TXD . Zastosowane rozwiązania technologiczne oraz wymagania stawiane temu urządzeniu spowodowały zmianę nie tylko jego wyglądu ale również zmianę możliwości, tego urządzenia. Cechą charakterystyczną jest nowa obudowa w kształcie niewielkiego walca toczona z wytrzymałego tworzywa, co powoduje że GPS 6900 TXD doskonale zdaje egzamin w naczepach ciągników siodłowych ewentualnie w pojazdach typu QUAD.

Atutem GPS 6900 TXD jest bateria która w optymalnych warunkach potrafi podtrzymywać wszystkie funkcje urządzenia przez okres 7 dni dni. Dzięki temu urządzenie sprawdza się jako element monitoringu naczep, czy innych maszyn okresowo pozbawianych zasilania. GPS 6900 TXD posiada układ wykrywający ruch oraz solidną konstrukcję, która sprawia że jest odporny na skrajne warunki atmosferyczne i eksploatacyjne.

 


 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer 

Aby zalogować się na konto demonstracyjne zadzwoń:

691-10-10-00

lub napisz:

sprzedaz@atrom.eu

 

 


 

 

Joomla template by ByJoomla.com
ByJoomla.com