Test systemu monitorowania GPS i pomiaru paliwa

 

 

Test monitoringu GPS – warunki, jakie musi spełniać Klient


1. Czas trwania testów wynosi dwa tygodnie - to okres, który pozwala na dokładną analizę działania systemu umożliwiającego lokalizowanie pojazdu w konkretnych warunkach czy branży, w jakiej działa Klient. Użytkownik jest w stanie ocenić czy proponowane rozwiązania sprawdzą się w jego trybie pracy, zwiększą jej wydajność lub zmniejszą koszty.


2. Testujący wybierze do testów jeden lub dwa samochody z floty, na których zostanie zamontowany system pozwalający na monitorowanie GPS zgodne z potrzebami klienta, a także pomiar paliwa, temperatury, kontrola CCTV. Zbadane zostanie także podłączenie pod szynę CAN BUS, podłączenie pod licznik wylewu gazu LPG lub paliwa, czytnik identyfikatora kierowcy, zamontowany tablet, Mobilne Biuro, skaner dokumentów lub inne urządzenia i rozwiązania zastosowane w danej flocie pojazdów.


3. Testujący będzie mógł korzystać z pełnej funkcjonalności oprogramowania do lokalizowania pojazdów - Autosat 3 lub Autosatnet.


4. W ramach przeprowadzanych prób użytkownik będzie mógł korzystać z udostępnionych rozwiązań w taki sposób, w jaki używałby ich do codziennej pracy.


5. Testy są bezpłatne tylko wtedy, jeśli po okresie testowym Testujący zdecyduje się na zakup od firmy TECRA systemu umożliwiającego lokalizowanie pojazdów.


6. Jeśli Testujący po testach nie zdecyduje się na zakup monitoringu GPS ponosi koszty dojazdu, montażu i demontażu systemu lokalizacji i kontroli zużycia paliwa.

 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer 

Aby zalogować się na konto demonstracyjne zadzwoń:

691-10-10-00

lub napisz:

sprzedaz@atrom.eu

 

 


 

 

Joomla template by ByJoomla.com
ByJoomla.com